Akademik tercüme-980

Akademik tercüme
Akademik makalenizin yabancı dil kurumları dil merkezleri dil kurumları” href=”http://www.avrupadilleri.com/amerikausa-californianew-yorkkanadadaki-dil-okullari-ve-universiteler” target=”_blank”>Usal ya da uluslararası dergilerde yayımlanması, makalenin anlaşılırlığına bağlıdır. Kullanılan kelimeleri özenle seçmek, imla kurallarına dikkat etmek ve özellikle İngilizce’yi doğru kullanmak çok önemlidir. Akademik makalelerinizin amacına ulaşabilmesi için okuyucunun zihninde aydınlatıcı bir iz bırakması gerekir. Bu da ancak kaliteli ve profesyonel bir çeviri ile mümkün olabilir.
Akademik makale çevirisi
Olgu sunumu ve Tıbbi makale tercümesi
Makale ve tez özeti tercümesi
Redaksiyon hizmeti

İngiliz Redaktörce Makale Kontrolü
Makale çevirileriniz ikinci bir tercüman tarafından kontrol edilmeden size teslim edilmez. Türkçe dilini’den İngilizce’ye çevrilen tüm metinler, İngiliz redaktörümüzce kontrolden geçer.
12345
Avantajlarımız:

Tek dil çiftinde uzmanlık (İngilizce – #Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini=”" dilbilgisini-ingilizce=”" ve=”" ingilizce-türkçe-804?=”">#Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini Dilbilgisini #eğitim#eğitim,yurtdışıi-214″ href=”http://www.avrupadilleri.com/turkce-dilbilgisini-egitimi-214″ target=”_blank”>Türkçe ve #Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini #ingiltere#ingiltere,almanya,fransa,avustralya,avusturtya,yeni zelanda,italya,ispanya,malta,amerika,abd,california,new york,texas dil okulu fiyatları #ingiltere#ingiltere,almanya,fransa,avustralya,avusturtya,yeni zelanda,italya,ispanya,malta,amerika,abd,california,new york,texaseğitimi=”" dil=”" kursu=”" ingilizce=”" kursu?=”" www.avrupadilleri.com=”" http:=”" dil-egitimi-dil-kursu-ingilizce-kursu?=”">kursu yeni zelanda dil yurtdışıi” href=”http://www.avrupadilleri.com/ingiltere-dil-okullari-ingiltere-dil-okulu-fiyatlari-ingiltere-dil-ku” target=”_blank”>İngilizce tercüme)
Akademisyen tercüman kadrosu
Türkçe dilbilgisini’den İngilizce’ye çevirilerde İngiliz redaktör tarafında kontrol
Gerçekçi teslimat süresi, zamanında proje teslimi
Sürekli iletişim imkanı (MSN, Google Talk, e-posta, GSM)
Hızlı ve düzenli bilgilendirme
Makalenize özel tercüman tahsisi, araya farklı iş almama garantisi
(Kısmen) Trados ile çeviri imkanı. Clean halde teslim, istek üzerine TM dosyalarını tevdi
günümüzde Tamamlanan Projeler

Akademik tercüme, Mevsimlik göçebe Tarım İşçisi Gençlerin Sağlıklı Yaşam…
Makale çevirisi, Bilişim teknolojileri öğretmen adaylarının yansıtıcı…
Akademik makale, ANN and FL methods…
Redaksiyon, The views of elementary teachers on using new…
Akademik çeviri, Budget Development Class Guidance Program for Adolescence with…
Redaksiyon, The views of elementary teachers on using…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>