Genel İngilizce-445

Genel İngilizce
Genel İngilizce Kur Programları
Genel İngilizce programlarında Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu yurtdışı uygulanır. Dil düzeyi göstegeleri A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 kuru ifade eder.

Bu genel programlarda dersler, Usan İngilizcesi ve konuşma becerisi odaklıdır.

Kurumsal İngilizce Programları
Californian Kültür Derneği Dil #eğitim#eğitim,yurtdışı-665?=”">Yurtdışıi-252″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/ingiltere-dil-yurtdisii-252″ target=”_blank”>Sertifika Programları-129″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/yurt-disi-sertifika-programlari-129″ target=”_blank”>Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri#eğitim#eğitim,yurtdışı geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil #eğitim#eğitim,yurtdışı ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil #eğitim#eğitim,yurtdışı kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil #eğitim#eğitim,yurtdışı standart olan genel ingilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik #eğitim#eğitim,yurtdışıler de oluşturulur.

#Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanadan Kültür Derneği Dil Okulları’ nda verilen kurumsal #eğitim#eğitim,yurtdışılerde sunulan imkanlar kısaca şöyle özetlenebilir.

#eğitim#eğitim,yurtdışı notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.
#eğitim#eğitim,yurtdışı boyunca kullanılacak tüm materyaller ( kitaplar#eğitim#eğitim,yurtdışı zamanları karşılıklı görüşme ile saptanabilir.
Öğrencilerimiz fazla mesai#eğitim#eğitim,yurtdışıimizin tamamı yabanci öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce seviyesi B2 ve üzerinde olan öğrencilerimizin dahil olabileceği bu programımızın temel işlevi öğrencilerimizin yabancı dil #eğitim#eğitim,yurtdışıindeki konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve buna paralel olarak pratik iş ingilizcesi #eğitim#eğitim,yurtdışı toplantı#uluslararası#uluslararası,ülkelerarası| yazışmalar, telefon görüşmeleri, ticaret terimleri, sunuş teknikleri gibi konular pratik konuşma dersleri ile birlikte işlenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>