İngilizce Dersleri online ingilizce ingilizce test-625

Günümüzde iş hayatına yeni atılan gençler ve hatta zaten çalışmakta olanlar için İngilizce dilinin ne kadar önemli olduğunu çoğu insan anlamış bulunuyor.

ABD’nin hakim olduğu ve ta geçmişten gelen İngiliz emparyalizminin – kültür, müzik vesaire en başta olmak üzere – hakimiyetini sürdürdüğü bir dünyada zaten başka türlüsü de beklenemezdi…

Türk Cumhuriyetleri’de yabancı şirketlerin sayısı arttıkça, ihracatımız geliştikçe İngilizce dilini konuşabilme gereksinimi daha da artacak, ivme kazanarak..

Yani, İngilizce konuşamayanlar konuşanlara göre çok büyük bir dezavantaj ile hayata atılmış olacaklar, her ne kadar kendi dallarında başarılı olsalar da… Yani iyi bir mühendis, mimar vesaire..

SKYPE’ta “Online” Çalışarak İngilizce Öğrenin

İnternette İNGİLİZCE KONUŞMAYI öğrenebilirsiniz..
Hem de gayet akıcı bir şekilde..

Çünkü “EĞİTMEN” ile BİRE-BİR konuşuyorsunuz..
Grameri konuşurken öğreniyorsunuz..

Eğitmen bilgiyi yüklüyor ve kullandırıyor..
Yapılan yanlışı “ANINDA” düzeltiyor..

İngilizceyi en kolay nasıl öğrenebilirsiniz?

Yıllarca öğrenmeye çalıştığımız ama bir türlü konuşmasını beceremediğimiz İngilizce öğrenmenin en gerçekçi ve kolay yolu nedir? Bu konuda herkes birşeyler söyler, her yerde birşeyler okursunuz .. ve hatta çoğumuzun kafası iyice karışmıştır bu konuyla ilgili olarak .. Peki bir de bu yazıyı okuyun .. 100 lerce insanı konuşturmuş bir hocanın kaleminden.

Çoğumuzun bildiği üzere şu anda okullarımızda ingilizce konuşma becerisi verilememektedir çocuklarımıza ..

Seviye Testi – Level Assesment Test

Aşağıdaki testi yapın ve tarafımızaGÖNDERİN. Size İngilizce seviyenizi söyleyelim. Birçok kursun veya özel okulun uyguladığı gibi “FILL IN THE BLANKS” – boşluk doldurarak seviye tespiti ölçmek yanlış olacaktır. “Gerçek” seviyenizi anlamanın en iyi yolu bire-bir konuşmak veya burada olduğu gibi cümleler kurmaktır .. Arzu ederseniz cevaplarınızı aşağıdaki yorum bölümüne de yazabilirsiniz…

SEVİYE TESTİ
Aşağıdaki cümleleri İngilizce’ye çeviriyoruz
;

  1. Ben mutluyum ve kardeşim de mutlu
  2. Benim adım Ali ve bu kardeşim Mehmet’tir.
  3. İstanbul’da bir sürü sinema var.

İngilizce Konuşmayı “HIZLI” ÖĞRENME Planı

İngilizce konuşamamaktan ve bunun çaresini bulamamaktan şikayetçi birçok insandan mesajlar alıyoruz; “Nasıl yapsam da bu dili konuşmayı öğrensem” diye.

Bunun için çok basit ve pratik bir yaklaşım sunuyoruz burada. Lütfen dikkatli okuyun ve anlamadığınız hususlar varsa yorum kısmında sorun.

İNGİLİZCEYİ NASIL HIZLI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENİRİZ?

İngilizcede 3 tip fiil mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>