İNGİLİZCE KURSU-469

İNGİLİZCE KURSU
GENEL İNGİLİZCE KURSU EĞİTİMLERİ

2+1 KUR KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN!!
Nişantaşı İngiliz Kültür Derneği Dil #eğitim#eğitim,yurtdışı-665?=”">Yurt-disi-Sertifika-programlari-129″ target=”_blank”>Okulu olarak genel İngilizce #eğitim#eğitim,yurtdışılerimizde Avrupa Dil Portfolyosu sistemini kullanıyoruz. Bu sistem içerisinde yer alan kural ve müfredatlara uygun olarak #eğitim#eğitim,yurtdışı veriyoruz.
Avrupa Dil Portfolyosu#eğitim#eğitim,yurtdışı kitapçığıdır. Milli #eğitim#eğitim,yurtdışı ilk olarak kurumumuz tarafından #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’de kullanılmaya başlanmıştır.2000’li yıllardan #son#son,günümüzde İngilizce #eğitim#eğitim,yurtdışıine verilen önemin gelişerek arttığı #Türkiye#Türkiye,Türk Cumhuriyetleri’de#Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada kıtaları dışında kalan bölgelerde#eğitim#eğitim,yurtdışıi genel olarak 16 yaşından #son#son,günümüzdera verilmekte#eğitim#eğitim,yurtdışıi konusunda sıkıntılar yaşanmaktaydı. Ortaya çıkan seviye tanımlamaları #farklı#farklı,zengin Avrupa Dil Kurumu tarafından hazırlanan bu sistem içerisinde yer alan seviyeleri tanıyalım.
#eğitim#eğitim,yurtdışı sistemi 6 TEMEL seviyeden oluşmaktadır. Bu seviyeler;

A1 ) ELEMANTARY
A2) PRE INTERMEDIATE
B1) INTERMEDIATE
B2) UPPER INTERMEDIATE
C1) #Advance#Advance,Avrupa Dilleri yazma ve strateji #eğitim#eğitim,yurtdışılerini kapsamaktadırlar. Tek başlıklar altında bu seviyeler içerisinde verilen #eğitim#eğitim,yurtdışı basit ve karmaşık olmayan notlar yazabilme bilgisi
*Hobi ve ilgi alanlarımı basit ifadelerde anlatabilme bilgisi
*Mağaza#Advance#Advance,Avrupa DilleriD
*Hukuki bir işlem için yasal yazılar ve başvurular yapabilme bilgisi
*İngilizce sözlük kullanabilme bilgisi
*Fikirlerin tartışıldığı programları anlayabilme bilgisi
*Spor karşılaşmalarını sunabilme bilgisi

C2 ) PROF
*Anadil olarak yapılan bütün çalışmalarda yer alabilirim
*Edebi metin ve eserlerin tamamını anlayabilme bilgisi
*Aksan #farklı#farklı,zenginlıkların doğabilecek aksaklıklar dışında#Koç#Koç,Avrupa Dilleri|LARIMIZ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>