INGILIZCE OGRENME METODLARI-719

INGILIZCE OGRENME METODLARI

Zahmetsiz ingilizce öğrenme metodlarına hoşgeldiniz

12 Kasım 2010 Cuma

listening için güzel bir video

merhaba
ingilizcenizi ilerletmeniz için bol bol dinleme yapmanız gerekiyor. Önceleri kendinizi anlamaya zorlamayın.
Bu video güzel bir yurtdışı videosudur. Değişime karşı adaptasyonu anlatan bir video animasyon.

Hotfildan nasıl dosya indireceğini Bilmeyenler için, Hotfile dan eğitim videosunu nasıl indereceğinizi anlatan kısa videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz çok kolay (Hotfile’dan Nasıl Dosya indirilir tıkla!!).

yurtdışı videosunu indirmek için burayı tıklayın!!!!

2nci videoyu indirmek için tıkla

Ayrıca, eğer isterseniz ingilizce alt yazılı filmi de aşağıdaki linkten inderebilirsiniz (alt yazı Türkçe değil ingilizce, burada amaç nasıl söylendiğine odaklanmanızdır)

http://hotfile.com/dl/84065064/ad84957/fanboys-1.zip.html

http://hotfile.com/dl/84293163/cd3ac0a/Fanboys-2.zip.html

——————-size bir süprizimiz daha var !!!—————
#ingiltere#ingiltere,almanya,fransa,avustralya,avusturtya,yeni zelanda,italya,ispanya,malta,amerika,abd,california,new york,texas=”" dil=”" kursları-388?=”">YURTdisiegitim.com/ingilizce-dersleri-324″ target=”_blank”>Dünyası ile ilgili harika bir #eğitim#eğitim,yurtdışı eğlenceli ve öğreticidir şiddetle tavsiye edilir. Aşağıda linki ekledik.
Hotfildan nasıl dosya indireceğini Bilmeyenler için#eğitim#eğitim,yurtdışı videosunu nasıl indereceğinizi anlatan kısa videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz çok kolay (Hotfile’dan Nasıl Dosya indirilir tıkla!!).

#eğitim#eğitim,yurtdışı ingilizce öğren#eğitim#eğitim,yurtdışı present tensi vs vs ) iyi bir metin yazabilirim ama akıcı ingilizce konuşamıyorum o beni zorluyor.
2 nci aday da diyor ki akıcı ingilizce konusuyorum ama grammerim pek iyi değildir. Ancak iyi bir şekilde kendimi isteklerimi karşı tarafa ifade edebilirim

Siz hangisini işe alırdınız ?

Tabiki ikisine de sahip olmak harika bişi olacaktır. Bunu da başarabilirsiniz#son#son,günümüzdera dilbilgisi çalışabilirsiniz. Bunun sakıncası yok.. Sadece önceliklerin farkında olun.

Gönderen nevermind zaman: 07:05 3 yorum:
Etiketler: ingilizce#Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini konuşurken nasıl tek tek kelimeleri düşünmüyorsanız. Ne demek istediğimi anladınız.

Bunu yapmak için#çeviri#çeviri,tercüme| ile neler yapabilirim?-631″ href=”http://danismanlik.e-yurtdisiegitim.com/cumle-ceviri-ile-neler-yapabilirim-631″ target=”_blank”>Cümleler), doğal olarak beraber çıkan kelimeler grubudur.

4 kat daha hızlı öğren!

Dr.James Asher, kelime grupları (ifadeleri, değişleri) ile ingilizce öğrenmenin tek tek kelimeler ile öğrenmekten 4-5 kat daha hızlı öğrenmeyi sağladığını araştırmış ve ispat etmiştir. 4-5 kat daha hızlı.

Hatta kelime gruplarını (deyişler) ifadelerini öğrenen öğrenciler dilbilgisinde de daha iyiler.Kural 1: Daima deyimleri (kelime gruplarını) çalışın ve gözlemleyin, kelimeleri değil.

Asla kelime ezberleyerek çalışmayın, bir tane bile asla.

Yeni bir kelime bulduğunuz zaman, daima onu bir cümle grubunda, deyişte yazın, not alın. Gözden geçirdiğiniz zaman, daima tüm cümleyi, deyimi gözden geçirin, kelimeyi değil.

Deyimleri, cümleleri bir araya getirin.

Konuşmanız ve dilbilginiz 4-5 kez daha hızlı ilerleyecektir. Asla tekrara kelime çalışmayın. Asla, not defterinize tek bir kelime yazmayın, daima tüm deyimi, deyişi yazın.
Sadece deyimleri, deyişleri yani kullanımlarını öğrenin.
Gönderen nevermind zaman: 11:04 2 yorum:
Etiketler: ingilizce, ingilizce öğren, ingilizce öğrenme metodları, nasıl ingilizce öğrenilir, yabancı dil, yabancı dil öğrenme metodları, yöntemler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>