ingilizce test-587

TOEFL sınavına Amerikan telaffuzunun bilincine vararak ve kullanmayı öğrenerek girmek size #eğitim#eğitim,yurtdışı#eğitim#eğitim,yurtdışıispanya=”" indirimli=”" okullar?=”">İngiltere Dil Okulları” href=”http://www.avrupadilleri.com/Ingiltere-Dil-Okullari” target=”_blank”>İngiltere Dil Okulu Fiyatları -40″ href=”http://www.avrupadilleri.com/egitim-dil-okullari-ingiltere-dil-okulu-fiyatlari-yurtdisi-egitim-40″ target=”_blank”>dinleme-anlama bölümlerindeki soruları daha etkin bir şekilde yanıtlamada büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Ülkemizde İngilizceyi öğrenen ya da bilen insanların çok büyük bir çoğunluğu İngilizceyi Türkçe dilininin telaffuz kuralları ışığında konuşmaktadır. Böylelikle ortaya Türkçe dilbilgisini telaffuzlu bir İngilizce çıkmaktadır. Türkçenin sesletimi ışığında üretilen bir İngilizce yine aynı telaffuzu duyma koşuluyla bir anlama sürecini beraberinde getirmektedir. Diğer bir değişle, kişi #Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini=”" dilbilgisini-ingilizce=”" ingilizce-türkçe-804?=”">#Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini Dilbilgisini #eğitim#eğitim,yurtdışıi-214″ href=”http://www.avrupadilleri.com/turkce-dilbilgisini-egitimi-214″ target=”_blank”>Türkçe telaffuz ışığında kendisine işitsel bir kaynaktan gelen bir bilgiyi daha kolay anlamaktadır. 
#uluslararası#uluslararası,ülkelerarası bir sınavda #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanadan telaffuzuna göre bir işitsel materyal kullanıldığı için#Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini’nin telaffuzu bağlamındaki İngilizce filtrelerini anlama sürecinde kullanmaktadır. #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanada #Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini diğer bir değişle hangi sesin hangi sözcüğe karşılık geldiği anlama sürecinin temelini oluşturmaktadır. TOEFL sınavına girecek adayların #Amerika#Amerika,Usa, California,New York,Kanadan İngilizcesi sesletim kurallarına göre bir fonetik #eğitim#eğitim,yurtdışıi alması çok yararlı olacaktır. Bu tür bir #eğitim#eğitim,yurtdışıde hedef dildeki #Türkçe#Türkçe,Türkçe dilini, Türkçe dilbilgisini|’de bulunmayan sesbirimlerin tanınması ve üretimi sırasındaki konuşma organlarının pozisyonlarının öğretilmesi yoluyla bir bilincin oluşturulması başarıyı da beraberinde getirecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>