italya yabanci dil kursları-683

İngilizce dil kursları Favorilere ekle
Şuanda buradasınız İngiltere’de eğitim Ana sayfa İngiltere’de #eğitim#eğitim,yurtdışı İngilizceyi İngiltere’de Öğrenin İngilizce dil kursları

Share on stumbleuponShare on friendfeed
0
‘İngiltere her öğrenciye seviyesine uygun dil kursu seçenekleri sunar’

İngiltere’de #eğitim#eğitim,yurtdışıavustralya=”" dil=”" yurtdışıi-252?=”">Okulları Listesi-842″ href=”http://dilkurslari.e-yurtdisiegitim.com/ingiltere-dil-okullari-listesi-842″ target=”_blank”>akademik İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Bu tür kurslar genellikle deneme yazma, not alma, seminer katılımı ve bilgisayar kullanımı gibi konularda sizi geliştirecektir.
Eğer bir İngiliz üniversitesinde yurtdışı almaya karar verdiyseniz, üniversite yurtdışıi öncesi İngilizce kursu almanız gerekebilir. Eğer bu tür bir kabul şartı var ise, başvuruda bulunduğunuz üniversite sizi konu hakkında bilgilendirecektir.

Belirli bir amaca yönelik İngilizce

Bu tür kurslar, kamu yönetimi, tıp ya da turizm gibi belirli bir alanda profesyonelleşmek isteyenler için uygundur. Size İngilizce dil becerileri ve mesleki terminolojiyi kullanarak çalışma imkanı verecektir. Genellikle telefon görüşmesi yapma, rapor yazma, mesleki sunum hazırlama ve görüşme yapma gibi derslerden oluşur.

Sınava hazırlık kursları

Bu tür kurslar, size eğitim ya da mesleki amaçlarla gireceğiniz IELTS ( International English Language Testing System) gibi özel dil sınavlarına hazırlar.

Yonug Learners İngilizce kursları

5 ile 17 yaş arasındaki öğrenciler için düzenlenen bu kurslar, çeşitli etkinlik ve oyunlarla ingilizce öğretmeyi hedeflemektedir. Online oyunlar ve egzersizler için British Council Learn English Kids web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

English Plus Kursları

Bu tür kurslar, moda, özel sektör veya medya ilişkileri gibi özel ilgi alanınızdaki iş tecrübesini ve İngilizce yurtdışıizi birleştiren yurtdışı programlarına sahiptir. Bu sayde hem mesleki #ingiltere#ingiltere,almanya,fransa,avustralya,avusturtya,yeni zelanda,italya,ispanya,malta,amerika,abd,california,new york,texas=”" dil=”" #yurtdışı#yurtdışı,eğitimi-252?=”">Okullari-ingilterede-egitim-448″ target=”_blank”>becerilerinizi#eğitim#eğitim,yurtdışıi (Teaching English as a Foreign Language – TEFL) ve başka dil konuşanlara yönelik İngilizce #eğitim#eğitim,yurtdışıi (Teaching English to Speakers of Other Languages – TESOL) sizi İngilizce #eğitim#eğitim,yurtdışıi vermeye hazırlar. Bu kurslar lisansüstü #eğitim#eğitim,yurtdışı| seviyesine kadar alınabilir. Bu dersleri almak için İngilizce öğretmeni olma zorunluluğu da yoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>