Kurumlara Yönelik İngilizce yurtdışı Programları-436

Kurumlara Yönelik İngilizce yurtdışı Programları

ülkelerarası alanda iş ilişkileri kurmak , büyümek ve globalleşmek için , dünyanın ticaret dilini öğrenmelisiniz. Bir yabancı dili konuşabilmek , kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırıyor. Bu sebeple English Time öğrenci profilinde şirket çalışanları önemli bir yer tutar . Kurumlar için sağlanan eğitim hizmetlerimiz;

In – House ( Şirket İçi ) eğitimler

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen yurtdışıler

Kapalı Grup yurtdışıler
Şube İçi eğitimler

İngilizce Seviye Tespit Sınav Danışmanlığı

Şirketlere uyguladığımız yurtdışıler başlıca In – House ( Şirket İçi yurtdışıler ) ve Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen eğitimler olmak üzere ikiye ayrılır . Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen yurtdışıler de kendi içinde Kapalı Grup yurtdışıler ve Şube İçi eğitimler olarak tanımlanmıştır.

Kurumsal eğitim alanındaki çözüm ortaklıkları ile geçmişten bugüne Türk Cumhuriyetleri’nin önde gelen birçok markasına yurtdışı çözümleri sunmaktadır.

Hangi yurtdışı programı seçilirse seçilsin tüm yurtdışıler boyunca kurumlara öğrencilerin devam – devamsızlığı , başarı ve genel performansları konusunda düzenli raporlar sunulur .

Kurumsal yurtdışı anlaşma kapsamındaki öğrencilerimiz tüm şubelerimizdeki ücretsiz , yoğun aktivite programlarımızdan da yararlanabilirler .

In – House ( Şirket İçi ) eğitimler

yurtdışı şirketin kendi binasında gerçekleştirilir . yurtdışıler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir . eğitimin içeriği , süresi , niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda konusunda uzman yurtdışı koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir .

Gruplar oluşturulmadan önce Seviye Tespit Sınavı ile yabancı öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Bu sınavlar gerektiğinde tarafımızdan şirket merkezinde de yapılabilir. eğitimin içeriği ve süresi alanında uzman yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim departmanımız tarafından şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir. yurtdışı boyunca şirketlere yabancı öğrencilerin devam, başarı ve performansları konusunda düzenli rapor tutulur. Şirket öğrencileri de şubelerimizdeki ücretsiz, yoğun aktivite programlarından yararlanabilirler.
Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır . Diğer gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar English Time tarafından temin edilir.

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen eğitimler

Şirket personeli zaman , ulaşım , eğitim yapılacak uygun mekan bulunamaması veya zengin ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir yurtdışıi talep edebilmektedirler .Bu durumlarda yine önce seviye belirleme sınavı yapılarak yabancı öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir . Daha günümüzdera öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler . Diğer bir seçenek ise sadece şirket çalışanlarının yurtdışı gördüğü özel kapalı sınıflardır .

Kapalı Grup yurtdışıler

Şirket çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir .

Şube İçi yurtdışıler

Şirket personeli standart English Time sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar . Burada en büyük avantaj daha fazla zaman , seviye ve sınıf seçeneğinin olmasıdır .

İngilizce Seviye Tespit Sınav Danışmanlığı

Şirketlerin işe alım süreçlerinde aday değerlendirmelerini sağlamak ve mevcut personellerinin dil becerileri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için sağladığımız bir eğitim hizmetidir.

Bu seviye belirleme sınavları ile şirket personelinin #eğitim#eğitim,yurtdışı=”" geleceğimizi=”" yönlendiren=”" şekillendiren=”" en=”" önemli=”" süreçlerden=”" birisidir=”" ve=”" çok=”" iyi=”" değerlendirilmesi=”" gerekir?=”">#eğitim#eğitim,yurtdışıingiltere=”" indirimli=”" okullar?=”">İngiltere Dil Okulları” href=”http://www.avrupadilleri.com/Ingiltere-Dil-Okullari” target=”_blank”>İngiltere Dil Okulu Fiyatları -40″ href=”http://www.avrupadilleri.com/egitim-dil-okullari-ingiltere-dil-okulu-fiyatlari-yurtdisi-egitim-40″ target=”_blank”>dinleme , konuşma , okuma , yazma ve gramer bilgileri danışman ve eğitmenlerimizce ölçülerek uluslararası kabul gören standartlara göre İngilizce seviyeleri belirlenerek sertifikalandırılır .

Belirli periyotlarla güncellenebilecek bu sınavlar ile personelin mevcut İngilizce Seviyeleri ölçülerek varsa eğitsel ihtiyaçları şirketin ve çalışanın ihtiyaçları doğrultusunda giderilmek üzere belirlenir . Bu tespitler sonucunda yurtdışı direktörlüğü tarafından belirlenecek eğitsel çözümler raporlanarak şirket yönetimine sunulur .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>