Mesleki İngilizce Programları -54

Mesleki İngilizce Programları
farklı meslek gruplarının zengin ihtiyaçlarına göre özel programların belirlenerek uygulandığı mesleki ingilizce dersleri, hukuk, turizm vb. alanlarda öğrencilerimizin dil yeteneklerini geliştirmektedir.

» Konuşma ve İş İngilizcesi Programları
Konuşma ve İş İngilizcesi programında, özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS eğitimimizin tamamı yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce seviyesi B2 ve üzerinde olan öğrencilerimizin dahil olabileceği bu programımızın temel işlevi öğrencilerimizin yabancı dil yurtdışıindeki konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve buna paralel olarak pratik iş ingilizcesi eğitimi vermektir.

» Kurumsal eğitim Programlarımız
” target=”_blank”>Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil yurtdışıi için, kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil yurtdışıinde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle, dil okullarımızda, standart olan genel ingilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulur.

Usan Kültür Derneği Dil Okulları’ nda verilen kurumsal yurtdışılerde sunulan imkanlar kısaca şöyle özetlenebilir.

eğitiminizi ister okulda, ister kendi kurumunuz içinde alabilirsiniz.
Dilerseniz öğrencilerimizin ders devam durumu, notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.
eğitim boyunca kullanılacak tüm materyaller ( kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller ) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir.
Yoğun gruplarda eğitim zamanları karşılıklı görüşme ile saptanabilir.

» Sınav İngilizcesi

Aşağıdaki sınavlar için özel programlar. Detaylı bilgi için maltepe@amerikankultur.org.tr

TOEFL
IELTS
TOEIC
HDS
KPDS
PROFICIENCY

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>