yurtdışı yurtdışı Makaleleri-352

eğitim yurtdışı Makaleleri
Winchester İngiltere’de Dil Okulları ve eğitim Dil eğitimi

Winchester , İngiltere’nin güney kıyısında yer alan bir şehirdir.Bağlı olduğu idari birim Hampshire Kontluğudur. Metropol olmayan bir şehir idari merkezi olan Winchester , oldukça eski bir tarihe sahiptir.İlk olarak Romalı’ların Britanya’yı fethinden önce bir yerleşim yeri olan Winchester, kuruluşu demirçağına uzanan ve şimdiki merkezden daha batıda olan Oram’s Arbur adı verilen mevkide yer almaktaydı.Burası aynı zamanda Belgea kabilesinin de merkezi olan alana Romalılar bir şehir kurmuş ve adını Verga Belgarum adını vermişlerdir.Daha sonra Romalıların almanya’den uzaklaşmasıyla boşalan yerleşme daha günümüzdera Anglo Saxonların gelip yerleşmesiyle yeniden canlılık kazanmış ve günümüze ulaşmıştır.

eğitim eğitim için Malta Dil Okulları, İngiltere Dil Okulları , Kanadan Dil Okulları ücretsiz yurtdışı yurtdışı Danışmanlığı servisimizle sizlerle buluşuyor. İngiltere’de Dil yurtdışıi alabileceğiniz çok sayıda yurtdışında yurtdışı merkezinden bir tanesi de Winchester’dır. eğitim dil eğitimi konusunda tecrübeli çok sayıda malta dil okulunu bünyesinde barındıran Winchester’da ki İngiltere dil okulları, çok farklı ingilizce kurs seçenekleri ile hizmetinizde.Winchester’ın geçmişi atmosferinde güzel bir yurtdışı eğitim dönemi geçirmek için Winchester’daki İngiltere Dil Okullarına kayıt olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>